Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Wosk koloryzujący Sonax

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    BiDi01, I tu kolega ma 100% racji.Prawi rację,dać mu wódki
    ha,ha,ha
    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
    Pozdrawiam ANIOL

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez BiDi01
      Lubelska firma
      Super, że napisałeś, bo może odpadnie koszt przesyłki.
      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez aniol
        BiDi01, I tu kolega ma 100% racji.Prawi rację,dać mu wódki
        ha,ha,ha
        chętnie się spotkam :P moż na jakimś zlociku popracujemy
        O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
        Błękit RACE
        Beżowa Alcantara
        Columbus
        Webasto

        Komentarz


        • #79
          Dzieki. Daliscie mi czasem troche smiechu. Wazne, ze finalnie dogadaliscie sie wszyscy. Na lubelskie spoty detailingowe tez serdecznie zapraszam.
          Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

          Komentarz


          • #80
            A ja z tego tematu wyciagnelem wniosek taki że zadbane auto pochłania pieniądze czas itp. Środki które podaliścieki nie należą do tanich. Ale ja przyjmuję taktykę od dzisjaj taką że co miesiąc będę kupywal inny specyfik przyznam że kupywalem do dzisiaj kupę bez nadziejnych środków takich jak np. sonax koloryzujacy który faktycznie po pierwszym myciu się tracił :roll:
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #81
              Tak od siebie polecalbym abys kupowal, zamiast kupywal - bedzie znacznie lepiej
              Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

              Komentarz


              • #82
                staraoctavia, sorry ops:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                przedstawiam smerfetke

                Komentarz


                • #83
                  Mimo wszystko zacznij od wosku, przez glinke i cleaner. Uwazaj tylko, bo ta zabawa wciaga szybciej i mocniej niz chodzenie po bagnach, cos o tym niestety wiem ops:
                  Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                  Komentarz


                  • #84
                    Ta zabawa jest droga, nawet powiedział bym bardzo droga, nie będę się rozpisywał jak się zaczęło ile mnie to kosztowało itd...
                    Jak widzieliście z innych postów poziom średnio zaawansowany (moja ocena) a że już swoje przeszedłem, jak ktoś pisał wcześniej 6tyś/mc nie zarabiam więc szukam, czytam kombinuje jak za oszczędzić tu czy tam.
                    Uważam ze taki minimalny zestaw do mycia auta da się skompletować w budżecie 400-450zl, owszem pewne kosmetyki starczają na krótko inne na kila lat, najtrudniej jest zacząć potem już jakoś leci a że wciąga jak wszystko co dąży do doskonałości
                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                    Komentarz


                    • #85
                      Spoko. A że ta zabawa wciąga to wiem bo lubie auto myć i robię to 3-4 razy w tygodniu ale nie poprawnymi środkami. Ale jak zorganizuje arsenał to będzie uciecha :szeroki_usmiech
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                      przedstawiam smerfetke

                      Komentarz


                      • #86
                        Z szamponu polecam Presta Sudzz (galon - niecale 4litry) lub Ultraviolet od 4Nano 5l. Dlaczego te?
                        Po pierwsze sa bezpieczne dla wosku, i maja zalety dobrych szamponow, sile domywania, poslizg, piane i zapach. Nie sa super stezone jak np Dodo Juice Born To Be Mild, ale i tak jednostkowo mycie tym wychodzi najtaniej. Reasumujac co sie rzadko zdaza TANIE I DOBRE.

                        Link

                        ShowCarShine

                        Zacznij od tego.
                        Tak jak napisal gusiak11 ciezko jest zaczac, bo konkretna kasa na start, potem juz jest i tylko co jakis czas cos sie uzupelni lub rozbuduje zestaw
                        Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                        Komentarz


                        • #87
                          Czy ktoś ma doświadczenia z produktami Poorboys World, zwłaszcza do tapicerki, plastików lub APC?
                          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                          Komentarz


                          • #88
                            hmmm... a może w tym sklepie Excede wynegozjować rabaty dla OCP. Mają miejsce na wpisanie kodu rabatowego rpzy finalizowaniu zakupów i członkowie OCP powinni przynajmniej te 10% dostawać rabatu :P
                            O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                            Błękit RACE
                            Beżowa Alcantara
                            Columbus
                            Webasto

                            Komentarz


                            • #89
                              Dobra firma, niezle produkty. Do skor jednak Megs lub Gliptone
                              Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez staraoctavia
                                Dobra firma, niezle produkty. Do skor jednak Megs lub Gliptone
                                Póki co mam tapicerkę materiałową, chyba, że mnie najdzie na zmianę na skórę.
                                O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez kylo76
                                  Poorboys World, zwłaszcza do tapicerki, plastików lub APC
                                  Mam PB 404 Nie znaleziono

                                  i

                                  404 Nie znaleziono

                                  Naprawdę dobre produkty i jak to w nazwie ''biedny chłopiec'' ale z jednego i drugiego jestem zadowolony
                                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    hmm... to chcąc zakupić na początek produkty do pielęgnacji lakieru a do tego szampon i do wnętrza preparat to 350 złjak nic :P szok.. muszę pojechać do tego sklepu i koniecznie negocjować dla OCP zniżki.
                                    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                    Błękit RACE
                                    Beżowa Alcantara
                                    Columbus
                                    Webasto

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Negocjuj, negocjuj jak dobrze wynegocjujesz bedziemy kupowac
                                      http://carsdetailing.blogspot.com/

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez gusiak11
                                        Negocjuj, negocjuj jak dobrze wynegocjujesz bedziemy kupowac
                                        jutro się zobaczymy to pogadamy przyjadę na rowerku :P jeszcze nie kojarzę dokładnie gdzie to jest ale namierzę

                                        negocjować lubię i chyba umiem więc na pewno coś ugram.
                                        O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                        Błękit RACE
                                        Beżowa Alcantara
                                        Columbus
                                        Webasto

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          No ja nie wiem czy się pojawię chciał bym ale praca/dom lub na odwrót zobaczymy
                                          http://carsdetailing.blogspot.com/

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Rowniez postaram sie byc
                                            Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez BiDi01
                                              jeszcze nie kojarzę dokładnie gdzie to jest ale namierzę
                                              Nic prostszego. Wiesz gdzie na Czechowie jest kościół z koroną ? Jeśli tak, to po jego drugiej stronie jest Lidl, a tuz przy Lidlu nowa mini galeria handlowa. Wjeżdżasz na jej górny parking - wjazd jest obok rossmana - i tam właśnie się spotykamy.
                                              Czarny Elegance

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Zamieszczone przez Big
                                                Wiesz gdzie na Czechowie jest kościół z koroną ? Jeśli tak, to po jego drugiej stronie jest Lidl, a tuz przy Lidlu nowa mini galeria handlowa. Wjeżdżasz na jej górny parking - wjazd jest obok rossmana - i tam właśnie się spotykamy.
                                                spoko to już wiem. Na street view chciałem zobaczyć, ale tam dopiero udowa lida uwieczniona:P ale już się orientuję więc przybędę na rowerku jeszcze:P
                                                O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                                Błękit RACE
                                                Beżowa Alcantara
                                                Columbus
                                                Webasto

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez staraoctavia
                                                  Mimo wszystko zacznij od wosku, przez glinke i cleaner. Uwazaj tylko, bo ta zabawa wciaga szybciej i mocniej niz chodzenie po bagnach, cos o tym niestety wiem ops:
                                                  Witkoszczak dobrze kolega radzi ,zostaw to ,smaruj sonaxem, ani się obejrzysz i za pół roku tłumik będziesz czyścił w srodku .



                                                  Cały dzień czyścisz, sprzątasz, pucujesz ,wachlujesz , kończysz późnym wieczorem, ... a rano q... deszcz i jeszcze ubłoceni psażerowie włażą i wyłażą
                                                  Megaczyściciele , ...jak żyć ? :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz


                                                  • bishop, uwielbiam siedzieć przy aucie i czyscic wszystko co sie da. Nie zawsze mam czas, ale sprawia mi to przyjemność. A te woski i cleanery i pady kupie napewno gdzies koło przyszłego miesiąca. To wam opowiem co i jak.
                                                    Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X